שמלות מעצבים

שמלות מעצבים

לרשותכם מגוון שמלות מעצבים מקולקציית שמלות מעצבים של מעצבות אופנה ישראליות מוכשרות לרבות מגוון שמלות מעוצבות רגע אחרון לקראת דגמי שמלות ערב 2017.

לרשותכם דגמים חדשים של שמלות מעצבים מעוצבות. כל שמלות הערב המוצגות כאן ייחודיות ואינן מיוצרות בייצור המוני! בתחתית הדף תוכלו לקבל הצצה ראשונה לקולקציית שמלות מעצבים החדשה.

 שמלות מעצבים 2017 מבית היוצר:

 שמלה מעוצבת סגולה  שמלת מיני מעוצבת  שמלת מיני ורודה 
 
שמלה סגולה מעוצבת
 
שמלת מיני מעוצבת - סוזן
 
שמלת מיני צמודה
 שמלת מקסי ארוכה שמלת מעצבים - גב חשוףשמלת מעצבים שחורה 
 
 
שמלת ערב ארוכה
 
שמלת ערב שחורה
 שמלות מעצבים שחורה לאירועים  שמלת מעצבים ארוכה - גב פתוח שמלת מעצבים לבנה
 
שמלה שחורה מעוצבת
 
שמלות מעצבים
 
שמלה לבנה מעוצבת

שמלות מעצבים מיוחדות מובילות אותנו בשיקולי הקולקציות השונות. כחברה לשיווק פריטי אופנה מיוחדים אנו עושים מאמצים רבים לאתר מעצבות אופנה ישראליות צעירות אשר מביאות לענף שמלות מעצבים בסגנונות חדשים ומיוחדים ומשווקות את מרכולתן דרכנו.

כל שמלות המעצבים המופיעות באתר ניתנות להזמנה התפירה מותאמת אישית. אנו עושים מאמצים רבים בכדי להחזיק מלאי של שמלות מעצבים באולם התצוגה אך אין אנו מתחייבים להחזיק מלאי מלא בחנות. ניתן בתאום מראש לברר על דגם ספציפי ולוודא שנשמור בחנות את דגמי שמלות המעצבים הרצויות. 

שמלות מעצבים 2017 - לכל מי שמחפשת שמלות מעצבים אצלנו היא תמצא את הכתובת הנכונה! אולם התצוגה אשר בתל אביב פתוח לקהל הרחב ולקניינים של חנויות מעצבים בתאום טלפוני מראש. אם חשבתם לרכוש שמלות מעוצבות בניו-יורק או בלונדון או בכל מדינה אחרת, חובה עליכם להיכנס ולראות את פאר היצירה הישראלי הנעשה על ידי מעצבות אופנה ישראליות בוגרות בתי ספר לעיצוב במוסדות מכובדים כגון בצלאל או שנקר. 

בקרוב יועלו דגמים חדשים בקולקציית שמלות מעצבים לקיץ אשר ימחישו את הכיוון העיצובי לקראת 2018 הבא עלינו במהירות...

Comments