שמלות ערב מיוחדות

שמלות מיוחדות לערב
או לחתונה בקולקציית חורף 2015 וקולקציית שמלות ערב מיוחדות לשנת 2014 - 2015. אנו ערוכים לשלוח עליך הביתה מעצבת אשר תתאים לך שמלת ערב מיוחדת בהתאמה אישית ובתקציב סביר.

לפניכם מספר דגמים של שמלות ערב מיוחדות אשר ניתנות להזמנה אישית. חלק מהדגמים המוצגים ניתן למצוא על המדף במספר צבעים וגדלים. שאר הדגמים השונים של שמלות הערב המיועדות לאירוע חשוב או חתונה ניתנות לתפירה אישית בהתאמה על פי דרישה.


דגמים נוספים של שמלות ערב מיוחדות לחתונות או לאירוע אשר עוצבו על ידי מעצבות אופנה ישראליות צעירות. הדגמים ייחודיים וניתנים להזמנה על פי תפירה מותאמת אישית.

 שמלה שחורה ארוכה מיוחדת 
שמלת שובל שחורה
 שמלה מיוחדת לחתונה
שמלה סגולה לאירוע
 שמלה סקסית לחתונה
שמלת ערב שחורה ומיוחדת

   
 שמלה צמודה ארוכה
שמלת ערב לחתונה
 שמלת ערב מיוחדת
שמלה לאירועים
 שמלה מיוחדת שיפון
שמלה שחורה לחתונה
   
 שמלה לבנה לחתונה
שמלת ערב לבנה לחתונה
 שמלה תכלת לחתונה
שמלת ערב לאירועים
 שמלה לבנה עם תחרה לחתונה
שמלה לבנה לאירועים
   
 שמלת גב חשוף לחתונה
שמלות לאירועים
 שמלה מעוצבת לחתונה
שמלה שחורה לחתונה
 שמלה ורודה לחתונה
 מבצע מיוחד לקראת  סילבסטר הקרוב  

שמלות מיוחדות לערב

בשבוע הבא נעלה לאתר מספר דגמים חדשים של שמלות מיוחדות לערב, לאירועים או לחתונות, מתוך קולקציית החורף החדשה. אנו עושים מאמצים רבים להביא את שמלות הערב במגוון גדלים אך לצערנו אין באפשרותנו להציע את כל המגוון זמין על המדף. רוב שמלות הערב לאירועים מיוחדות ומיוצרות בהזמנה אישית ובהתאמה אישית.

יש לתאם מראש לפני הגעה ל show room אשר ממוקם ברחוב שפר תל אביב. אולם התצוגה פתוח בשעות קבועות בבוקר ויש ליצור קשר בראש בכדי שנוכל לתת יחס אישי.

אנו מברכים מעצבות אופנה צעירות אשר מעוניינות לנסות להציע פרטי אופנה מיוחדים אשר הן יוצרות בישראל ונשמח לבחון האם ניתן לעזור לכן לשווק את יצירותיכן.  
Comments