שמלות ערב

עכשיו באתר קולקציית קיץ החדשה במגוון שמלות ערב 2021 ובגדי מעצבים

שמלות ערב ובגדי מעצבים בקולקציית שמלות ערב. בשבועות הקרובים נעלה טעימה מקולקציית

שמלות ערב 2021 אשר יופיעו לראשונה באתר זה הם תוצר של עבודה קשה של מעצבות אופנה ישראליות צעירות ומוכשרות.

כל שמלות הערב המעוצבות המופיעות הם ייחודיות ומקוריות ואין למצוא אותן בחנויות הבגדים הרגילות אלא רק באולם התצוגה בתל אביב ובחנויות מעצבים נבחרות.

לקולקציית שמלות ערב, אשר הגיעה למדפי אולם התצוגה בתל אביב - לחצי כאן

נשמח לראותכם בחנות המעצבים שבתל אביב לפרטים

שמלות ערב 2021 הצצה ראשונה לדגמי העתיד כסקיצות בקרוב באתר

קולקציית שמלות ערב מעצבים 2021/2022

קולקציית שמלות מעצבים 2021 המוצגת בתמונות ניתנות להזמנה אישית ועל פי גזרה אישית. כל שמלות ערב היוצאות לאור בסוף החורף, לקראת הקיץ הבא, ייחודיות לנו ואין להשיגם במקום אחר. אנו עושים מאמצים רבים בכדי לגוון במספר סגנונות של מעצבות אופנה ישראליות צעירות וידועות כאחד.

מפעם לפעם אנו רואים נשים רבות אשר עושות שימוש בפריטי אופנה ייחודים ברגע הנכון ובמינון הנכון. אנו מאמינים כי לכל אישה חובה להחזיק בארון הבגדים פריט אופנה אשר בכל פעם כשהיא רוצה להרגיש מיוחדת היא שמה על עצמה את שמלת הערב אשר גורמת לה להרגיש מיוחדת כמו שהיא אמורה להיות.

אחד הטרנדים שחוזר על עצמו בכל עונה ושנה הוא הדפסי פרחים. גם בקיץ הקרוב נזכה לראות שמלות ערב רבות עם הדפסים שונים. מנגד, קווים נקיים של שמלות יקבלו חיזוק בכובע של נעל צבעונית ובולטת.

לרשותכם מגוון מצומצם של קולקציית שמלות ערב 2021 את כל שמלות הערב מתוך הקולקציה החדשה "שמלות 2021" ניתן לראות באולם התצוגה בתאום מראש.

שמלות ערב מהסטודיו של המעצב ישר אל הארון

היום כל אחת מאיתנו יכולה לרכוש שמלות מעצבים בצורה קלה. מעצבי האופנה מפרסמים את קולקציות שמלות ערב מספר חודשים לפני שאלו מגיעות לחנויות, כך שניתן בקלות להכיר מראש את הסגנונות העדיפים עלינו ולהכין את הארון וגם את הארנק לרכישה של שמלה חדשה ורעננה.

כדי להכיר את קולקציות שמלות ערב ו/או בגדי מעצבים מראש מומלץ להתעדכן בעמודי הפייסבוק של מעצבי האופנה, במדורי האופנה המסקרים את הקולקציות החדשות ודרך אמצעי תקשורת נוספים – כך נוכל להתעדכן בטרנדים הלוהטים ולקפוץ לביקור בסטודיו או בחנות המעצבים כשאנו מוכנות ויודעות מה בדיוק אנחנו רוצות.