שמלות לבת מצווה

שמלות לבת מצווה

בת מצווה היום היא כבר לא רק מסיבת יום הולדת משודרגת אלא חגיגה מפוארת של ממש. אל האטרקציות השונות שמבקשת כלת בת המצווה מצטרפת גם הדרישה לשמלה חגיגית שמוקדשת באופן מיוחד לאירוע החשוב הזה בחייה של נערה. היום ניתן למצוא שמלות לבת מצווה בעיצוב אישי שמשקף את כל חלומותיה הקטנים של הנערה הצעירה ומבטיחות שהיא תרגיש כמו נסיכה אמיתית בחגיגת בת המצווה שלה.

כמו ליידי קטנה – סגנונות עיצוב של שמלות בת מצווה

ממש כמו אמא שלה או אחותה הגדולה, גם נערת בת המצווה רוצה להרגיש מיוחדת במסיבת בת המצווה שלה, לכן אין זה פלא שגם מי שעוסק בעיצוב שמלות לבת מצווה שואב את השראתו מעיצובי הקוטור של מעצבי העל ומעיצוב שמלות ערב לנשים בוגרות. היום ניתן למצוא שמלות לבת מצווה שמעוצבות תוך מחשבה על הטרנדים הלוהטים ביותר בשוק – מהצבעים החמים של העונה ועד לשימוש בחומרים פופולריים כיום, מהדפסי פרחים או הדפסים אתניים שהפכו טרנדיים בחודשים האחרונים ועד לגזרות שמחמיאות גם לגוף הנערה המתבגרת. כל הטרנדים שמופיעים בקולקציות שמלות הערב, מופיעים גם בעיצוב שמלות לבת מצווה אך כאן הם מקבלים תרגום והתאמה לגיל הנערה, כך שלא תחשוף יותר מדי או שלא תיראה בוגרת יתר על המידה. המראה הסופי שמתקבל בבחירת שמלות לבת מצווה הוא לרוב מראה של ליידי קטנה, ששומרת על תחושת הילדות ולא נראית כמו מי שסחבה שמלה מהארון של אמא.

שמלות לבת מצווה בעיצוב אישי

מעצבי האופנה המובילים מציעים כיום שמלות לבת מצווה שמותאמות באופן אישי לסגנון האופנתי של הילדה ולמידותיה. מעצבים אלו מתאימים את גזרות השמלות, הבדים והצבעים לטרנדים החמים ביותר בעולם הלבשת הנערות, אך גם שומרים על התאמה לגילה של הנערה ולמבנה גופה כך שלא תיראה חשופה מדי או מבוגרת מדי. היתרון בהזמנת שמלות לבת מצווה בעיצוב אישי הוא היכולת להגשים לכלת בת המצווה חלום להיראות בדיוק כמו שהיא רוצה להיראות בחגיגה האישית שלה ולעשות זאת תוך הקפדה על הפרטים הקטנים שחשובים גם לה וגם להוריה ולשאר בני המשפחה. התוצאה היא מראה שמוסכם על כולם וגורם לנערה להרגיש כמו נסיכה אמיתית ביום חגה, להיות מיוחדת ויוצאת דופן ולבטא בדרך משלה את הסגנון האופנתי החביב עליה.

לחגוג את הנעורים עם שמלה מעוצבת

בת מצווה היא חגיגה של נעורים ושמחת חיים ולכן גם בחירת שמלות לבת מצווה צריכה להיעשות תוך מחשבה על חגיגה. העיצובים החגיגיים של המעצבים שמתמחים בעיצוב שמלות לבת מצווה מאפשרים לכל אחת לבחור איך להגשים את החלום שלה ולהיראות הכי טוב ביום החגיגי והמשמח שלה. שמלות לבת מצווה בעיצוב אישי הופכות כל נערה למיוחדת בדרכה שלה וגורמות לה להרגיש, לפחות ליום אחד, הכי מיוחדת בעולם.