שמלות ערב לחתונה

שמלות ערב במיוחד לחתונה

שמלת ערב לחתונה, יכולה לבוא לידי ביטוי בכמה היבטים, עליהם נדון בהמשך, שדרוג נושא החתונות והפיכת האירוע לסוג של "אירוע השנה" , לפחות בקרב בני המשפחה והחברים , יצרה צורך חדש להפוך גם את נושא הלבוש, ולא רק של החתן והכלה, לאחד הנושאים המרכזיים ביותר של הערב. "מה ללבוש?" הפכה לאחד המוקדים הטעונים ביותר ברוב המכריע של החתונות אפילו יותר מעיצוב האולם.

כדי להראות ולהדגים את גודל חשיבות המראה ועיצוב הלבוש בחתונה , קיימות חתונות בהן אפילו המלצרים הופכים לחלק מרכזי מהאירוע ועוטים על עצמם מלבושים בהתאם לבקשת הזוג המאושר –יחסית נדיר, אבל קורה.

בכל אופן, שמלת ערב לחתונה מהווה את אחד עמודי התווך החשובים ביותר , עליה, תתפלאו לשמוע, עשוי ליפול ולקום האירוע – מהן סוגי השמלות ומהי חשיבותן בכל חלק מחלקי החתונה, וכמובן, מה תלבש הכלה... בעוד שעה!

חזרה לקטגורית שמלות ערב

שמלת ערב סטרפלס לחתונה

שמלת ערב סטרפלס לחתונה

שמלת ערב עבור שושבנית

שמלת ערב עבור שושבינה

שמלת ערב שחורה לחתונה

שמלת ערב שחורה לחתונה

שמלת ערב מחשוף לחתונה

שמלת ערב מחשוף לחתונה

שמלת ערב קצרה לחתונה

שמלת ערב קצרה לחתונה

שמלת ערב לחתונה בהתאמה אישית

שמלת ערב לחתונה בהתאמה אישית

שמלות ערב לשושבינות ומלוות – שמלות בהתאמה לגיל ולגזרה

עיצוב שמלות ערב לחתונה אינן מתחילות ונגמרות אך ורק בשמלת הכלה לבדה. אלא הרבה הרבה מעבר לכך. לאחרונה קיימת אופנה מרהיבה במיוחד של מספר מלוות לכל כלה, אופנה אשר דורשת התאמת שמלות על פי בקשה של הכלה. שמלות השושבינות יהיו בדרך כלל תואמות בדרך כזו או אחרת.

בשונה מהעיצוב המצויץ במדינות ואזורים כמו ארה"ב ואירופה למשל, דווקא בארץ ניתן לראות פתיחות וייחודיות. עיצוב שמלת ערב לחתונה עבור השושבינה תהיה בעלת סגנון ונישה מעט שונה ממה שנהוג להעלות על הדעת כמו למשל עיצובים דומים ובגוונים שונים או סגנונות הנושקים אחד לשני במישור האקססוריז, התכשיטים, התסרוקות והסממנים לבדם ולאו דווקא בעיצוב הפרטני של השמלה – הפרטים הקטנים שהופכים את ההופעה לייחודית ומושכת את העין.

שמלות ערב לאמהות ולנשים בוגרות

שמלות ערב לאמהות ונשים בוגרות דורשות התייחסות שונה ,בעלת מראה קליל אפילו יותר מזה של השושבינות הצעירות כדי למנוע את ההכבדה ואת המראה העמוס והמבגר עוד יותר. אחד הצרכים אשר נובעים בעת עיצוב שמלות כלה לנשים בוגרות יותר, הוא הצורך להקליל את המראה וליצור מראה אלגנטי וצעיר יותר.

שמלות ערב לחתונה – גם עבור הכלה....

כלות רבות , אינן מסתפקות רק בשמלה אחת. בדרך כלל ניתן להבחין בכלות שבוחרות להציג שתיים ואפילו שלוש שמלות. אחד הטרנדים היותר מיוחדים שניתן לצפות בהם הוא טרנד החלפת שמלת הכלה בזמן הריקודים לשמלת ערב לכל דבר בסגנון וגוון פחות "כלתי", בגוונים ורדרדים, צהבהבים ותכלכלים בהירים ובעיצובים עדינים וקלאסיים יותר, ואפילו קצרצרים , להשארת שמץ של סגנון ה"חתן כלה", אבל יחד עם זאת יצירת מראה קליל, נוח ונעים יותר להמשך החגיגות.