שמלות ערב 2022

לרשותכם קולקציית שמלות ערב 2022 אשר עתידה לראות אור במדפי חנויות בגדי המעצבים בעתיד הקרוב. בימים אלו ניתן לראות את דגמי סתיו וניצנים של עיצובים חדשים לקיץ הקרב באולם התצוגה שבתל אביב. כל שמלות הערב מיוחדות וייחודיות לנו ואין למצוא אותן לרכישה במקום אחר. קולקציה זו של שמלות ערב היא ריכוז של מבחר עבודות מאת מספר מעצבות אופנה ישראליות מוכשרות.

לפניכם אוסף תמונות של שמלות ערב אשר עוצבו על ידי מעצבות אופנה ישראליות צעירות ומוכשרות אשר חלקם אלמוניות וחלקם מפורסמות. רוב פריטי האופנה המוצגים כבר נחטפו מהקולבים אך נוכל להתרשם ולראות סגנון עיצובי שחלקו יחזור על עצמו בקולקציה הקרובה.

בין אם מדובר בקולקציית שמלות ערב 2021 חדשה ורעננה היישר מהמסלול או בשמלות וינטאג' ישנות שמזכירות לנו את הסרט התקופתי האחרון שראינו, כשאנו לובשות שמלת ערב אנחנו מרגישות כמו נסיכות. לערב אחד יחיד ומיוחד או באופן קבוע, שמלות ערב גורמות לנו לחוש גבוהות יותר, מטופחות יותר, מושכות תשומת לב רבה יותר ובקיצור – כוכבות ללילה – וזוהי הרגשה טובה בהחלט.

גם השנה מציעים מעצבים חדשים וותיקים קולקציות שמלות ערב מיוחדות במינן וכל אחת מאיתנו יכולה למצוא בקלות בין מגוון קולקציות שמלות ערב 2021 את השמלות המושלמות עבורה.

סגנונות עיצוב של קולקציות שמלות ערב 2022

מעצבי האופנה מציעים קולקציות שמלות ערב 2015 שמורכבות מפריטים בהם הושקעה מחשבה רבה. הסגנונות מגוונים – משמלות ערב המעוצבות במראה מיושן ובגזרות ארוכות וקלסיות ועד להשפעה ניכרת של שנות השלושים והארבעים שבאות לידי ביטוי במיטב קולקציות שמלות ערב של המעצבים הכי מפורסמים בעולם.

רבים מהמעצבים כיום שמים דגש על מבנה השמלה ועל חיטוב הגוף, כך שגזרות רבות בנויות בצורה מודולרית וגמישה בהתאם לגוף האישה הלובשת את השמלות ובין קולקציות שמלות ערב ניתן למצוא כאלו שמוגדרות כ"שמלות קשובות לגוף", שמשתנות בהתאם למבנה הגוף ומחטבות את האזורים הרגישים.

הטרנדים החמים של שמלות ערב

בין הטרנדים הלוהטים שניתן לראות בין קולקציות שמלות ערב 2018 של המעצבים הגדולים בארץ ובעולם ניתן למצוא את הטרנד המוכסף – שמלות עשויות בשילוב עם אבני חן ופאייטים, שמזכירות לנו את הכוכבות הגדולות של שנות השמונים ואת הדיוות הנוצצות של שנות השבעים.

טרנד חם נוסף שמופיע בקולקציות שמלות ערב 2018 הוא טרנד העור והקטיפה – שימוש בבדי קטיפה עשירים בשילוב עור אמיתי או דמוי עור. לבסוף, אחד הטרנדים החמים שחוזרים שוב ושוב אל מסלולי תצוגות שמלות הערב הוא טרנד ההשפעה האסייתית שבא לידי ביטוי בגזרות יפניות המזכירות קימונו ובהדפסים של פרחים, ציפורים, פרפרים ואלמנטים טבעיים נוספים.

שמלה לכל אחת

הטרנדים המגוונים שמוצגים בקולקציות שמלות ערב מאפשרים לכל אחת ואחת מאיתנו להגשים את הפנטזיות הכי נוצצות ולהפוך בכל ערב לדיווה אלגנטית ומעודכנת. כל מה שאת צריכה היא שמלת ערב מעוצבת.

קולקציית שמלות ערב 2021/2022

מבחר נוסף ומגוון של שמלות ערב 2022 / 2021 יצא בקרוב לפרסום באתר זה ומתוכו מבחר של מעצבות בגדים ישראליות אשר מעצבות פריטים ייחודים ומיוחדים בגרסאות מוגבלות לרגל כניסת הקיץ ומעבר לאופנת קיץ. רוב שמלות הערב ניתן למצוא בחנות שבתל אביב ליד העיר הלבנה ברחוב שפ"ר לא רחוק מהשוק. החנות פתוחה במהלך היום עד השעה חמש בערב. כמו בכל עונה שמלות ערב רבות עוצבו במספר מצומצם של מידות אך עם זאת ניתן למצוא פריטים לכל גיזרה ומידה

לחזרה לדף שמלות ערב לחץ על הלינק המסומן