שמלות ערב ארוכות

שמלות ערב ארוכות

שמלות ערב ארוכות יתאימו בעיקר לבעלות גזרה דקה יותר וקימורים פרופורציונליים, עם זאת, נוכלו להתרשם משמלות ערב אשר מתאימות את עצמן ואף "בונות" גזרה גם לבעלות מראה מצודד פחות. שמלות ערב ארוכות קיימות בעיצובי שונים והיום נדגים לכם כמה אפשרויות לעיצובים ואפשרויות התאמתן למבנה הגוף ולסגנון הגזרה.

חשוב מאוד להבין כי הגובה הוא אחד הפרמטרים היותר משמעותיים בתחום עיצוב שמלות ערב בכלל ועיצוב שמלות ערב ארוכות בפרט וישפעו על מנח השמלה, נראות השמלה על הגוף ונראות הגזרה עצמה בתוך השמלה.

השמלות הקלסיות, חוזרות לאופנה ומחזירות את המשלות הארוכות יחד אתו, האפשרות ליצור שמלה קלסית המתאימה לכל אישה ואישה דורשת עין בוחנת וקפדנית שתעניק ללקוחה את השמלה שתגרום לה להתאהב בעצמה ובבואתה בכל פעם מחדש

שמלת ערב ארוכה סטרפלס
שמלת ערב ארוכה כתפיות
שמלת ערב ארוכה שחורה

שמלת ערב ארוכה סטרפלס

שמלת ערב ארוכה כתפיות

שמלת ערב ארוכה שחורה

חזרה לקטגורית שמלות ערב

שמלות ערב ארוכות קלסיות עם שסע

עיצובים כמו שמלות ערב ארוכות , הכוללות שסע, יתאימו במיוחד לבעלות רגליים קצרות יחסית, שסע ארוך בשמלת ערב ארוכה תיצור מראה מסורבל פחות ומוארך יותר גם לנשים המצטיינות בגובה נמוך יחסית.

בשונה משלמות ערב ארוכות ללא שזעים שיתאימו לבעלות גזרה דקה, ארוכה וגבעולית. השסע מתאים במיוחד גם לבעלות נטייה לבטן או לישבן, השסע מטשטש את החסרונות הללו ומדגיש את היתרונות. בעלות רגליים יפות ונטייה לבטן או לצדדים מלאים יותר אשר יבחרו בסגנון זה יוכלו לטשטש חסרונות אלה באופן מושלם.

שמלות ערב ארוכות בסגנון ויקטוריאני אצילי

שמלות ערב ארוכות בסגנון ויקטוריאני, יתאימו במיוחד לנשים גבוהות ובעלות צוואר ארוך ופנים מוארכות יחסית. הסגנון הויקטוריאני אשר כולל צוואר סגור ידגישו את המראה האצילי ויטשטשו פנים מוארכות וצרות מידי. בעלות כתפיים ארוכות יעדיפו לבחור דווקא בכתפיים חשופות כאשר הדגש ותשומת הלב מופנית דווקא אל העיצובים והעיטורים המיוחדים של הסגנון הויקטוריאני אל הצוואר.

רבות מבעלות הכתפיים והזרועות הרחבות יסתירו אותן בדרך כלל על ידי שרוולים, אבל חשוב מאוד לדעת שדווקא במקרים כאלה הכתפיים והזרועות יבלטו עוד יותר. אם הזרועות והכתפיים מפריעות לכם מאוד, תוכלו לבחור בשל עדין או שרוולון אוורירי, שיטשטש זרועות בעלי נוכחות.