שמלות ערב מיוחדות

שמלות מיוחדות לערב או לחתונה בקולקציית חורף וקולקציית שמלות ערב מיוחדות לשנת 2022. אנו ערוכים לשלוח עליך הביתה מעצבת אשר תתאים לך שמלת ערב מיוחדת בהתאמה אישית ובתקציב סביר.

לפניכם מספר דגמים של שמלות ערב מיוחדות אשר ניתנות להזמנה אישית. חלק מהדגמים המוצגים ניתן למצוא על המדף במספר צבעים וגדלים. שאר הדגמים השונים של שמלות הערב המיועדות לאירוע חשוב או חתונה ניתנות לתפירה אישית בהתאמה על פי דרישה.

דגמים נוספים של שמלות ערב מיוחדות לחתונות או לאירוע אשר עוצבו על ידי מעצבות אופנה ישראליות צעירות. הדגמים ייחודיים וניתנים להזמנה על פי תפירה מותאמת אישית.

שמלה סקסית לחתונה

שמלת ערב שחורה ומיוחדת

שמלה מיוחדת לחתונה

שמלה סגולה לאירוע

שמלה שחורה ארוכה מיוחדת

שמלת שובל שחורה

שמלה מיוחדת שיפון

שמלה שחורה לחתונה

שמלת ערב מיוחדת

שמלה לאירועים

שמלה צמודה ארוכה

שמלת ערב לחתונה

שמלה לבנה עם תחרה לחתונה

שמלה לבנה לאירועים

שמלה תכלת לחתונה

שמלת ערב לאירועים

שמלה לבנה לחתונה

שמלת ערב לבנה לחתונה

שמלה ורודה לחתונה

שמלה מעוצבת לחתונה

שמלה שחורה לחתונה

שמלת גב חשוף לחתונה

שמלות לאירועים

שמלות מיוחדות לערב

בשבוע הבא נעלה לאתר מספר דגמים חדשים של שמלות מיוחדות לערב, לאירועים או לחתונות, מתוך קולקציית החורף החדשה. אנו עושים מאמצים רבים להביא את שמלות הערב במגוון גדלים אך לצערנו אין באפשרותנו להציע את כל המגוון זמין על המדף. רוב שמלות הערב לאירועים מיוחדות ומיוצרות בהזמנה אישית ובהתאמה אישית.

יש לתאם מראש לפני הגעה ל show room אשר ממוקם ברחוב שפר תל אביב. אולם התצוגה פתוח בשעות קבועות בבוקר ויש ליצור קשר בראש בכדי שנוכל לתת יחס אישי.

אנו מברכים מעצבות אופנה צעירות אשר מעוניינות לנסות להציע פרטי אופנה מיוחדים אשר הן יוצרות בישראל ונשמח לבחון האם ניתן לעזור לכן לשווק את יצירותיכן.