לימודי NLP

לימודי NLP – איך מקשרים בין המודע לתת מודע?

לימודי nlp

לימודי NLP מיועדים לכל מי שרוצה להעלות את איכות החיים שלו, ללמוד לחשוב מחוץ לקופסא, וכל התצורה נהגתה עוד בשנות ה -70 של המאה הקודמת על ידי אנשים מצליחים במיוחד, שרצו לחקור כיצד חושבים ופועלים גאונים, ומה גורם להם להצליח. למה למשל אחרים מצליחים ולמה אתם לא. לאחר הלימודים, אם תיישמו את מה שלמדתם מובטחת לכם מציאות חדשה יותר, טובה ומפתיעה.

תוכן לימודי NLP

לימודי NLP הם למעשה לימודי דמיון מודרך, לימודי NLP, יעניקו לכם את הדרך להגיע אל התת מודע שלכם, ולא להיסמך אך ורק על המודע. לתת מודע תפקיד חשוב לקיומינו ותפקודינו.עם תום לימודי NLP, תוכלו לטפל בעצמיכם טוב יותר, אבל גם כמובן להנחות אנשים אחרים. על מנת להתקבל ללימודים, אין צורך להציג תעודת בגרות מצטיינת או ציון פסיכומטרי בשמיים, מספיק שאתם רוצים ללמוד, לשנות ולהשתנות. לימודי NLP יסייעו לכם לראות את הדברים בצורה ברורה יותר, כאשר מדובר על חמשת החושים שלנו, אתם תתייחסו אחרת למראות, ריחות, טעמים, צלילים, למצבים מעוררי חושים, אל מחשבות ודמיונות. לימודי NLP ילמדו אתכם להתייחס אחרת לתת מודע, ולדעת לקשר בינו לבין המודע, בין שניהם יש אינטראקציה הדדית.

המוח שלנו איננו מבדיל בין דמיון למציאות בין תת מודע ללא מודע, זה אנו שעושים זאת וניתן לתכנת את המוח לחשוב אחרת. בלימודים תלמדו כיצד מנתבים אנשים לחשוב בצורה אחרת, בצורה חיובית ואופטימית ולא חשיבה פסימית. באמצעות NLP ניתן לטפח אנשים הסובלים לא רק מבעיות רגשיות, אלא גם מבעיות פיזיות. גם אנשים הסובלים מכאבים אקוטיים, באמצעות לימודי NLP, ניתן ללמד אותם כיצד להשתחרר מהכאב או לפחות להפחיתו.

מה עוד לומדים?

לימודי NLP יקנו לכם ידע נרחב במגוון תחומים רבים. אתם תלמדו על שיטות הרפיה שונות, שיטות הרגעה של הגוף והנפש, דימויי ריפוי, דימויי הגנה, כיצד מחזקים משאבים קיימים, תלמדו על מצוינות וגאונות, תלמדו על זיכרונות, וכיצד משחזרים זיכרונות כואבים ולא נעימים, תלמדו כיצד ניתן לשנות את העבר, כיצד משנים הרגלים ישנים ולא רצויים, כיצד משתחררים מכפייתיות, כיצד משתחררים מפוביות, כיצד משתחררים מתלות. עוד תלמדו על שינוי אמונות המקבעות אתכם, על שינויים של ערכים, וכל פתרון מריבות, סכסוכים וקונפליקטים, ואפילו על טיפול כמו התמכרויות לאוכל , לסיגריות או לכל דבר אחר. לימודי NLP נלמדים במסגרות שונות, במיוחד במכללות המלמדות רפואה אלטרנטיבית ומקצועות הוליסטיים.

למי הלימודים מתאימים?

לימודי NLP נועדו לכל מי שרוצה לסייע לעצמו ולסייע לאחרים. לכל מי שרוצה להושיט עזרה ויד לאחרים, על מנת שאלה יחשבו חיובי ולא שלילי, על מנת שישנו את הגישה, מגישה פסימית לאופטימית, על מנת שיקומו בבוקר עם שיר חדש בלב. אנשים אשר רוצים לשנות את דרכיהם ולנטוע תקווה בליבם. כל מי שחושב על מקצוע טיפולי, מומלץ לו בחום לקרוא על לימודי NLP.