שמלות כלה

שמלות כלה

עלמה קפלן למדה עיצוב רב תחומי במכללת סמינר הקיבוצים והתמקדה בפרויקט הגמר שלה בעיצוב לבוש ואביזרים. מיד לאחר סיום לימודיה עבדה במשך תקופה ארוכה בסלון כלות בתור עוזרת מעצב ראשית, שם רכשה ניסיון רב בבניית גזרות והכנת שמלות כלה וערב קוטור.

לאחר עבודתה בסלון הכלות החליטה להגשים את חלומה ולפתוח עסק עצמאי משלה לשמלות כלה וערב. הסטודיו ממוקם בביתה שבראשל"צ.

הלקוחה מוזמנת לתהליך כיפי וקליל בסטודיו ביתי, באווירה נינוחה עם קפה ועוגה. סטודיו שבו הלקוחה מוזמנת לספר למעצבת מהם חלומותיה ולבטיה שמהם תיווצר שמלה שתשקף אותה ויחד עם זאת תחמיא לגזרתה ותהיה נוחה.

"המוטו שלי הוא הגשמת כל החלומות והפנטזיות של הכלה שפונה אלי"

צרו קשר עכשיו לפרטים נוספים או להשכרה / רכישה / תפירה ייעודית -

שמלות כלה בהזמנה

שמלות כלה קלאסיות

שמלות כלה קלאסיות

שמלות כלה וינטאג

שמלות כלה מיוחדות

שמלות כלה יד שניה

שמלות כלה להשכרה

שמלות כלה קצרות

שמלות כלה

לכל כלה יש את החלום שלה על יום חתונתה והמטרה של המעצבת היא להגשים את חלומה.

ישנם דגמים של המעצבת שהלקוחה יכולה לבוא ולשנות לפי טעמה האישי. הלקוחה יכולה לבחור סוג בד, סוג תחרה להחליט על מינון של חרוזים, פנינים, אבנים ופייטים. לכן עשית השמלה היא תהליך משותף של הלקוחה עם המעצבת. המעצבת מתחשבת בצרכיה ורצונותיה של הלקוחה ודואגת להתאים את השמלה המושלמת תוך כדי התאמת הגיזרה הנכונה והמחמיאה ביותר לאותה לקוחה.

אודות השמלות

המעצבת מאמינה ששמלה צריכה לשבת על הגוף בצורה מושלמת וגם צריכה לשקף את האופי שלך, את מי שאת. חשוב גם להרגיש נינוחה בשמלה שלך, כזו שתוכלי לרקוד בתוכה עד אור הבוקר, להצטלם איתה ולהרגיש מהממת.

כל שמלה היא ייחודית וחד פעמית ואינה מיוצרת בייצור המוני. השמלות ניתנות לשינוי עפ"י בקשת הלקוחה וגיזרתה.

הסגנון המייחד את השמלות נע בין סגנון קלאסי לוינטג'. ניכר בשמלות הדמיון האינסופי וההקפדה הרבה על הפרטים הקטנים שהופכת את השמלות למקוריות ובלתי נשכחות. השמלות עשויות ממגוון רחב של בדים כגון שיפון, משי, סאטן איכותי, טול משי תחרות סולטיס, תחרות מחורזות.