בגדי עבודה מעוצבים

בגדי עבודה מעוצבים – סטייל בעבודה

טרנד חדש! עיצוב בגדי עבודה לפי דרישה!

כיום ניתן לראות כי יותר ויותר בעלי עסק מחליטים לרכוש לצוות העובדים בגדי עבודה אחידים. כאשר בעל עסק מחליט שלצוות העובדים יהיה לבוש אחיד, הדבר בהחלט מראה כי מדובר בבית עסק המכבד את עצמו. היתרון הינו כאשר לקוח נכנס למקום העסק הוא ישר יזהה ממי הוא יכול לקבל שירות וכך ניתן גם להחדיר יותר את המותג בעיני הלקוח – אם זה בעזרת הדפס לוגו החברה על החולצה או הדפסים אחרים היכולים לקדם את העסק. עיצוב בגדי העובד

כאשר עובד לובש ביגוד המייצג את מקום העבודה שלו הוא מרגיש תחושת מחויבות יותר גדולה למקום העבודה וכך גם המוטיבציה שלו לעבודה תעלה. עובד בעל מוטיבציה עובד יותר טוב וכך תורם את חלקו לעסק. לכן חשוב לבחור בגדי עבודה יפים ונוחים שיגרמו לעובד להרגיש טוב עם מה שהוא לובש. עובד שמרגיש טוב עם מדי העבודה שלו יכול להפוך לפרסומת עבור בית העסק (בכך שהוא הולך ממקום למקום, מהבית לעבודה, עם המדים וכולם רואים את שם העסק). יכול להיות שמדובר בהשקעה גדולה קצת יותר, אך הדבר בהחלט יתרום לכך להרגשה הטובה של העובד, להחדיר בו מוטיבציה ולעזור במיתוג העסק.

כיצד נבחר את סוג בגדי העבודה?

דבר חשוב כמובן בבחירת בגדי העבודה הוא כמובן סוג הבגד, חשוב לבחור בגדים שיתאימו לאופי העבודה. לכן, כדאי להשקיע זמן ומחשבה בבחירת הבגד המתאים למקום העבודה. למשל אם העובדים עוסקים בעבודה פיזית, חשוב לבחור בגדים מבדים מאווררים ונוחים המשלבים כותנה ולא רק מבד פוליאסטר כדי שיצא יותר זול. אם העובד נמצא בעבודה שעות רבות ותהיה לו חולצת פוליאסטר (כאשר פוליאסטר הוא בד שאינו נושם), בשלב כלשהו הוא יזיע והבד עצמו יגרום לגירוד. כך לעובד יפסיק להיות נוח ללבוש את החולצה, ועובד שלא נוח לו עם המדים והם מציקים לו, גם יראו את זה עליו. דבר היכול לפגוע בייצוגיות בית העסק ובתפוקת העבודה.

דוגמא לכך היא צוות עובדים באירוע. העובדים צריכים ללבוש בגד אחיד שיאפיין אותם עם המקום ויהיה נאה וייצוגי. הם מגיעים למקום העבודה כמה שעות לפני האירוע ועוזבים אחרי – כלומר נמצאים הרבה זמן עם מדי העבודה. אם הם היו לובשים חולצת פולו מבד זול, בשלב כלשהו היה מפסיק להיות להם נוח לעבוד והיו מרגישים זאת באופי השירות, דבר היכול לפגוע בייצוגיות המקום וגם בשכרם לאירוע (טיפים שלא יקבלו). לכן חשוב לבחור בגד מעוצב, שירגישו איתו נוח לעבוד ויגרום להם לעבודה טובה יותר.