שמלות מעצבים

לרשותכם מגוון שמלות מעצבים מקולקציית שמלות מעצבים של מעצבות אופנה ישראליות מוכשרות לרבות מגוון שמלות מעוצבות רגע אחרון לקראת דגמי שמלות ערב .

לרשותכם דגמים חדשים של שמלות מעצבים מעוצבות. כל שמלות הערב המוצגות כאן ייחודיות ואינן מיוצרות בייצור המוני! בתחתית הדף תוכלו לקבל הצצה ראשונה לקולקציית שמלות מעצבים החדשה.

שמלות מעצבים מבית היוצר:

שמלת מיני ורודה

שמלת מיני צמודה

שמלת מיני מעוצבת

שמלת מיני מעוצבת - סוזן

שמלה מעוצבת סגולה

שמלה סגולה מעוצבת

שמלת מעצבים שחורה

שמלת ערב שחורה

שמלת מעצבים - גב חשוף

שמלת ערב ארוכה

שמלת מקסי ארוכה

שמלת מעצבים לבנה

שמלה לבנה מעוצבת

שמלת מעצבים ארוכה - גב פתוח

שמלות מעצבים

שמלות מעצבים שחורה לאירועים

שמלה שחורה מעוצבת

שמלות מעצבים מיוחדות מובילות אותנו בשיקולי הקולקציות השונות. כחברה לשיווק פריטי אופנה מיוחדים אנו עושים מאמצים רבים לאתר מעצבות אופנה ישראליות צעירות אשר מביאות לענף שמלות מעצבים בסגנונות חדשים ומיוחדים ומשווקות את מרכולתן דרכנו.

כל שמלות המעצבים המופיעות באתר ניתנות להזמנה התפירה מותאמת אישית. אנו עושים מאמצים רבים בכדי להחזיק מלאי של שמלות מעצבים באולם התצוגה אך אין אנו מתחייבים להחזיק מלאי מלא בחנות. ניתן בתאום מראש לברר על דגם ספציפי ולוודא שנשמור בחנות את דגמי שמלות המעצבים הרצויות.

שמלות מעצבים - לכל מי שמחפשת שמלות מעצבים אצלנו היא תמצא את הכתובת הנכונה! אולם התצוגה אשר בתל אביב פתוח לקהל הרחב ולקניינים של חנויות מעצבים בתאום טלפוני מראש. אם חשבתם לרכוש שמלות מעוצבות בניו-יורק או בלונדון או בכל מדינה אחרת, חובה עליכם להיכנס ולראות את פאר היצירה הישראלי הנעשה על ידי מעצבות אופנה ישראליות בוגרות בתי ספר לעיצוב במוסדות מכובדים כגון בצלאל או שנקר.

בקרוב יועלו דגמים חדשים בקולקציית שמלות מעצבים לקיץ אשר ימחישו את הכיוון העיצובי לקראת הקיץ הבא עלינו במהירות...